Сердечно вітаємо Вас в нашій майстерні ікон і сувенірів!

Наші майстри створюють для Вас прекрасні авторські роботи. Вироби в металі, бурштині, писані. Всі вироби ручної роботи та високої якості! Даруйте свою любов красиво!

 Вироби в металі: це об'ємні сріблені і позолочені ризи і барельєфи авторської роботи, прикрашені емалями та інкрустовані стразами "Swarovski" та накладними елементами. Ризи і барельєфи виконані методом гальванопастики з створених скульптором авторських форм, емалі і стрази нанесені вручну.
 
 Ікони та картини в бурштині: для їх створення використовується балтійський бурштин і фарби. Техніка укладання каменю на високому рівні - за типом бурштинової мозаїки. Камені великий, середній і дрібної фракцій. Розміри і рами - на вибір.
 
 Писані ікони: Ікони пишуться в візантійському і староруському стилі за старовинною технологією. Автор - православний священик. Письмо: яєчна темпера, поталь або сусальне золото. Основа: дошка липа, загрунтована натуральним левкасом, дубові шпонки, оліфа, лак. Розмір ікон: 30х24 см. або будь-який інший. За бажанням, можна підібрати або зробити на замовлення раму або кіот.
Написання ікон за Вашим або авторським зразком. Час написання ікони 2 - 3 тижні.
 
  Подарувати ікону - один з кращих способів висловити свої щирі почуття до близької і коханої людини. Сам Господь подарував людям першу ікону, в черговий раз, проявивши цим свою любов до нас.
Ми розуміємо, що ікона - образ, у якому втілюється Слово Боже, і намагаємося робити такі зображення гідно.
І бажаємо Вам, слухаючи своє серце, знайти таку ікону, через яку воно з готовністю і вірою захоче молитовно звертатися до свого Творця, Його Пречистої Матері і свого небесного покровителя. І хай збуваються слова Господні: "І все, чого не попросите в молитві з вірою, отримаєте ..." (Євангеліє від Матвія, 21.22).

 Ікони Ісуса Христа     Ікони Пресвятої Богородиці

           Kasrov
Ікони Пресвятої Богородиці: Володимирська, Всецариця, Казанська, Касперівськая, Остробрамська, Покрова, Почаївська, Призри на смирення, Семистрільна, Розчулення (Серафімо-Дивеєвська), Ченстоховська (Непереможна Перемога) та інші. Різних розмірів та виконання.

  Ікони Ангелів і АрхангелівІкони іменні (Ікони Святих)

">Икона Ангел Хранитель серебрение        Икона Дмитрий Солунский серебрение

Ікони Ангелів і святих: ікони Ангела-Хранителя, Архангела Михаїла, Олександра Невського, князь Володимира Великого, Віри, Надії,  Любові і матері їх Софії, Георгія Побідоносця, Дмитра Солунського, Святої Катерини, Цариці Єлени, Іллі Муромця, Іоана Предтечі, Іоанна Воїна, Ксенії Петербурзької, Луки Кримського, Матрони Московської, Микити Воїна, Миколи Чудотворця, Цілителя Пантелеймона, Агапіта Печерського лікаря, Апостолів Петра і Павла, Апостола Андрія Первозваного, Петра і Февронії (Давида і Єфросинії), Трифона мученика, Феодора Стратилата, Святої Раїси, Світлани, Ірини, Тетяни, Наталії, рівноапостольної княгині Ольги та інших святих.

Вінчальні пари (ікони для Таїнства Вінчання), Триптихи та символічні композиції

Venchalnajaparaprizrivenec1AV Триптих позолота

Вінчальні пари: "Казанська", "Касперівская", "Престол", "Призри на смирення". Триптихи та символічні композиції: "Казанський", "Касперівський", "Престол", "Триптих с Іоаном Предтечею", ікони "Всевидяче око".

  Ікони та сувеніри свят              Вироби на замовлення 

 TroicaGOLD           

Ікони святих подій, Пресвятої Трійці і вироби на замовлення ...

 Сувенірна продукція

  Kch
Сувеніри: плакетки, колажі, панно, ключниці, сувеніри "Ключ", "Підкова" та інші.