День Ангела
Пропонуємо
Икона Богородицы "Владимирская" (позолоченный венец, синие стразы "кобальт")

Ікона Богородиці "Володимирська" (позолочений вінець, 25х27)


Об'ємна риза: мідь, сріблення, позолота, емалі, стрази "Swarovski". Авторська робота. Рама: дерево, під склом. Розмір: 25х27 см.

  • Рейтинг:
  • Код товару: 020212 020212
  • Ціна: 3750.00 2024-07-25 UAH 3750 грн.

Ми вам передзвонимо для уточнення деталей.



 Обмін/повернення товару належного виду протягом 14 днів. Гарантія якості від виробника. Детальніше...

Ікона Богородиці "Володимирська" (позолочений вінець)

 Об'ємна риза: основа - мідь, покриття - сріблення, позолота, емалі, інкрустація стразами "Swarovski".
Авторська робота. Рама: дерево, під склом. Розмір в рамі: 25х27 см.
 
 Може входити в комплект вінчальної пари з іконою Ісуса Христа "Спаситель" (позолочений вінець, 25х27), код: 010208 або складати триптих з іконами: Ісуса Христа "Спаситель" (позолочений вінець, 25х27), код: 010208 і "Миколай Чудотворець" (позолочений вінець, 25х27), код: 050228. Ціна вінчальної пари: 6400 грн. 
 
 Виріб виконаний методом гальванопластики з створеної скульптором форми, емалі і стрази нанесені вручну.
Можливі варіанти рами (в залежності від наявності).

 Володимирська ікона Божої Матері - найшанованіша з усіх православних ікон Пресвятої Богородиці.
 Згідно з переказами, ікона написана святим апостолом і євангелістом Лукою ще за життя Богородиці на дошці столу, за яким здійснювало трапезу Святе Сімейство: Спаситель з Пречистою Матір'ю і праведним Йосипом Обручника. На цій іконі Богоматір з немовлям Христом на руках зображені в іконографічному типі Розчулення - розчулено притулені один до одного.
 Ікона була в Єрусалимі до 450 року. При Феодосії Молодшому її перенесли до Константинополя. На початку XII століття, близько 1131 р Патріарх Лука Хрісоверт послав спеціальний список (копію) з неї в дар князю Київському Юрію Долгорукому. Образ був поміщений в жіночий Вишгородський монастир під Києвом.
Особливе шанування цієї чудотворної ікони Богородиці почалося за великого князя Андрія Юрійовича Боголюбського, сина великого князя Юрія Долгорукого.
 1149 році Андрій Юрійович, став удільним князем міста Вишгорода. У 1155 році князь Андрій Юрійович вирішив покинути свій уділ і виїхати в Ростово-Суздальської землі для створення незалежного від Києва володіння. У дорогу з собою він узяв ікону Богоматері. У молитві перед нею, він смиренно просив Богородицю бути заступницею і відвідати "новопросвічених людей" в Ростово-суздальських землях, яких князь словами своєї молитви: "Щоб усі були в Твоїй волі", повністю віддав під заступництво Богородиці.
  Князь прибув до Володимира і, після короткого там відпочинку, думав продовжити подорож, але як тільки він від'їхав кілька верст від міста, коні, що везли ікону, несподівано встали. Всі спроби змусити їх зрушити з місця залишилися безуспішними, навіть зміна коней нічого не змінила.
Під час старанної молитви князю з'явилася Сама Пресвята Богородиця і повеліла залишити чудотворну ікону у Володимирі, а на цьому місці спорудити храм і монастир на честь Її Різдва. До загальної радості жителів Володимира князь повернувся в місто з іконою. З тих пір вона стала називатися Володимирською.
  В 1480 Володимирська ікона була перенесена на постійне зберігання в Москву, в Успенський собор. А у Володимирі залишився точний список з ікони, написаний преподобним Андрієм Рубльовим. Коли в 1918 році Успенський собор закрили, чудотворний образ перенесли до Державної Третьяковської галереї. У 1999 році Володимирська ікона була перенесена з Третьяковської галереї в храм святителя Миколая в Толмачах, який з'єднаний з галереєю великим коридором.
 Встановлене Церквою триразове святкування Володимирської ікони Божої Матері пов'язано з позбавленням руського народу від поневолення по молитвам до Пресвятої Богородиці. 8 сентября (новий стиль) - у пам'ять порятунку від нашестя Тамерлана в 1395, 6 липня - в пам'ять позбавлення від ординського царя Ахмата в 1480, 3 червня - в пам'ять порятунку від кримського хана Махмет-Гірея в 1521 році.

Молитовна традиція:

 Перед іконою Пресвятої Богородиці «Володимирська» моляться про примирення ворогуючих і примноження любові між людьми. За порятунок від нашестя ворогів і зміцненні держави. Про наставлення у православній вірі, про збереження від єресей і розколів.
 Володарка допоможе прийняти вірне рішення, знайти істинний шлях. Дає сили і зміцнює віру у важкі періоди життя.
 Пресвята Богородиця допомагає налагодити подружні стосунки, сприяючи щасливому шлюбу, адже міцні сімейні узи, в любові та злагоді - запорука міцної країни. Шлюб - невелика держава і частина величезної держави.
 Зцілює і від недуг фізичних. Особливо часто Їй моляться для зцілення хвороб серця і очей, але це лікування не тільки тілесне, а й прозріння духовних очей і очищення серця.
Вид виробу : В металі: мідь, сріблення/позолота
Розмір виробу (см. розмір в рамі): Розмір середній до 29х29
Техніка виконання : Об'ємна риза. Гальванічне нанесення срібла /золота. Розпис емалями, інкрустація стразами або без. Ручна робота
Матеріали (склад, покриття, пакування)
Основа : Метал (мідь) з покриттям (сріблення/позолота)
Покриття, письмо, зображення : Сріблення і/або позолота
Захисне покриття : Патинування, лак або віск
Рама або кіот : Дерев'яна рама під склом або кіот
Накладні та додаткові елементи, інкрустація, розпис : Накладні елементи в позолоті, Стрази Сваровскі, Холодні емалі
Упаковка та сертифікати : Коробка картонна, фірмова листівка-сертифікат

5/ 5stars

Икона Пресвятой Богородицы "Владимирская" ручной работы это просто шедевр, мастера очень умело выполнили икону,которая очень схожа со старинными иконами, ничего лишнего не добавили ,по началу можно подумать, что икона была сделана давно,а не в сегодняшнем времени. Она в живую смотрится просто шикарно. Я очень довольна покупкой. Все как в описании. Мастеров рекомендую

Отзыв от: (15.10.2021)

Надіслати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован!


Captcha *

5.00 5 1

Способи доставки:

1) Новою Поштою (по Україні);

2) Поштою або транспортною компанією (по Україні);

3) Кур'єром (по Києву);

4) Самовивіз (з офісу в Києві);

5) Новою Поштою Глобал (міжнародна доставка).

Способи оплати: 

1) Готівкою (оплата при отриманні);

2) Оплата за реквізитами (повна або часткова);

3) Онлайн оплата на сайті.

Вартість доставки:
 

1) За тарифами пошти або транспортної компанії;

2) 100 гривень (кур'єром по Києву);

3) Безкоштовно (самовивіз).

Детальніше про умови доставки і оплати

 

 

 

Переглянуті товари

Супутні товари