Обирала ікону на подарунок та з великим задоволенням спілкувалася з консультантом Марією. Вражаюче приємна та доброзичлива, вона детально пояснила про всі деталі, справді індивідуальний підхід. Результат перевершив очікування – ікона в житті виглядає неймовірно красиво, перевершуючи фото. Рекомендую з упевненістю!

Сьогодні отримала ікону «Ангел Охоронець-1»- прекрасна робота, перевершила всі моі сподівання. Дуже дякую майстам за їх працю, ікона прекрасна. Велике спасибі Маріі, відповіла на всі запитання, швидко прийняла замовлення, відправили вчасно. Всім рекомендую «День Ангела» - Висока якість! Краща ціна! Найкращі майстри! Спасибі Вам! Хай Вам щастить!

Очень красивая икона! Такое доброе и, буд-то живое выражение лица у Агапита, удивительно, ведь выполнено в металле) Спасибо мастерам, и отдельное, особое - художнику!

Вибирая ікону, розглядав декілька варіантів різних виробників. Подзвонив по указаному телефону і поговоривши з Марією, прийняв рішення вибрати саме цю ікону, хоча сумніви ще залишалися. Після оплати, ікону получив по Новій пошті і відкрив упаковку прямо в відділені, упаковка зроблена якісно і було дуже інтересно побачити товар вживу. Дуже вдячний Марії, за те що, вона чесно і правдиво розповіла про процес виготовлення, за вислані додаткові фото, і за те що після розмови з нею я прийняв рішення взяти саме цю ікону. Ікона дуже сподобалась мені і моїй родині, зроблена якісно і виглядає дорого. Якщо ви вибираєте ікону і у вас є сумніви в виборі, то зателефонуйте Марії і після спілкування з нею у вас всі сумніви розвіються і ви приймете правильно рішення в виборі. Марія, щиро дякую Вам за спілкування і за чудову ікону!!!

Щиро дякую за ікону.Вона пречудова.Вчасно прийшла.

Икона Пресвятой Богородицы "Владимирская" ручной работы это просто шедевр, мастера очень умело выполнили икону,которая очень схожа со старинными иконами, ничего лишнего не добавили ,по началу можно подумать, что икона была сделана давно,а не в сегодняшнем времени. Она в живую смотрится просто шикарно. Я очень довольна покупкой. Все как в описании. Мастеров рекомендую

Процесс «заказала-получила» занял всего 2 дня. Было бы быстрее, если бы не время на выполнение моих пожеланий. Очень хорошие сотрудники, приятное общение, качественное исполнение. Благодарю, Мария Жернова. Уверена, что буду периодическим клиентом.

Спасибо большое! Очень красивая икона. Думала, будет более простая риза. Но вы меня приятно удивили. Риза выглядит богато, интересно и объёмно. Серебрение выглядит приятно, с нежным блеском. В отличие от обычных металлических риз. Думаю, дарить сестре на свадьбу.

Спасибо огромное за икону! Вживую еще красивее, чем на сайте. Очень любим этот образ, лик невероятно красив, оклад тоже восхитительный. Еще раз спасибо.

Спасибо большое, получил. Все супер!

Дякую! Якісно і гарно зроблено

Красивая икона! Спасибо!

Спасибо большое за икону! Писали на заказ. Образ вышел красивым, "тёплым". Икона всем понравилась.

Чтобы оставить отзыв: выберите товар на сайте к которому хотите оставить отзыв.